test

Biznes sportowy nagrodził AirZone za Nową Technologię w polskim Sporcie. Nagroda DEMES 2021.

AirZone z nagrodą DEMES 2021 – Nowe Technologie w Sporcie.

20 października 2021r. odbyła się XVII edycja Gali Sportu i Biznesu, podczas której wręczone zostały branżowe wyróżnienia w świecie sportu i biznesu. AirZone otrzymało nagrodę w kategorii „Nowe Technologie w Sporcie”.

 XVII Gala Sportu i Biznesu to branżowe wyróżnienia w świecie sportu i biznesu. Podczas siedemnastej edycji Gali zostali wyłonieni laureaci w 13 kategoriach, którzy zrealizowali najlepsze projekty i działania marketingowe w obszarze sportu i biznesu. 

Zwycięzców wybierała specjalnie powołana Kapituła, która składa się z branżowych ekspertów, którzy posiadają ogromne doświadczenie oraz wiedzę w tematyce sportu i biznesu sportowego. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele środowiska akademickiego, właściciele agencji marketingowych i eksperci od wizerunku w sporcie. 

Przyznanie nagrody za naszą technologię hipoksyczną AirZone w kategorii Nowe Technologie w Sporcie, to dla naszej firmy ogromne wyróżnienie. Nagroda potwierdza, iż w Polsce nastał czas zmian, czas innowacji, czas wdrażania najlepszych rozwiązań do świata sportu, zdrowia i prewencji w leczeniu chorób cywilizacyjnych. Nagrodę dedykujemy wszystkim sportowcom, organizacjom sportowym i ich sztabom szkoleniowym, bowiem jesteśmy dla nich i dla nich ciężko rozwijamy nasz produkt – Powiedział podczas odbierania nagrody Tomasz Koprowski – General Manager AirZone

Czas każdego z nas jest na wagę złota, dlatego wykorzystajmy go najlepiej jak to możliwe w zakresie treningu i powrotu do kondycji podczas leczenia urazów. Korzystam z hipoksji od 2014 roku i to między innymi ona stoi za moimi 20 medalami zdobytymi podczas międzynarodowych zawodów – dodał Adam Kszczot, Lekkoatleta i Ambasador AirZone

Statuetki DEMES trafiają do instytucji i osób, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu. Profesjonalna współpraca biznesu i środowiska sportowego pozwala na ciągłą intensyfikację sportu, a co za tym idzie – zaistnienie polskich sportowców na arenie międzynarodowej. Nagrody Biznesu Sportowego wyróżniają tych, którzy przyczyniają się do poszerzenia relacji między sportem i biznesem w największym stopniu. Uroczystość wręczania Nagród ma bogatą, 16-letnią tradycję. To nie tylko ważny moment dla nagrodzonych, ale i kluczowe spotkanie dla środowiska biznesu sportowego – gromadzi najlepszych z najlepszych.

AirZone z nagrodą za Nowe Technologie w Sporcie.


Statuetki DEMES w kategorii Nowe Technologie w Sporcie przyznawane są firmom, które stawiając na nowoczesne technologie i tworząc innowacyjne produkty, są w stanie budować swoje przewagi konkurencyjne, skutecznie docierać do potencjalnych klientów w branży sportowej oraz wyznaczać trendy rynkowe.


AirZone to rozwiązanie technologiczne, które pozwala na modyfikację składu powietrza atmosferycznego poprzez obniżenie (hipoksja) lub podwyższenie (hiperoksja) procentowego stężenia tlenu. Dajemy możliwość symulacji warunków wysokogórskich w dowolnych przestrzeniach, nie ograniczając przy tym swobody ruchu i komfortu osób korzystających, czego nie zapewniają kapsuły, maski lub namioty. Jesteśmy największym popularyzatorem treningu wysokościowego w Polsce.