Podbij formę przed jesiennymi startami!

Na horyzoncie już pojawiają się jesienne zawody biegowe. Co zrobić, aby na koniec przygotowań dostarczyć swojemu organizmowi bodziec, który wyraźnie podbije formę i pozwoli zrealizować ambitne cele?

Rozwiązaniem stosowanym przez wyczynowych biegaczy, które teraz dostępne jest dla każdego, jest hipoksja – czyli trening lub ekspozycja na warunki o obniżonej zawartości tlenu.

Protokół polegający na wykorzystaniu warunków wysokogórskich w Air Zone zastosowali między innymi nasz olimpijczyk, maratończyk Arkadiusz Gardzielewski oraz vice-mistrz Polski w maratonie Kamil Karbowiak uzyskując tej wiosny swoje najlepsze wyniki w karierach.

Pod okiem trenera Henryka Szosta odbyli oni 3-tygodniowe zgrupowanie, które podbiło ich formę przed najważniejszym startem sezonu.

Ty również możesz zastosować taki model przygotowań, który w przypadku amatorskiego sportu proporcjonalnie jeszcze bardziej zwiększy możliwości wysiłkowe Twojego organizmu. Adaptacja na ostatnie 3 tygodnie przygotowań do zawodów może zostać zrealizowana zgodnie z dwoma protokołami treningowymi:

✅IHT: Karnet No Limit (4 tygodniowy pakiet treningowy) – cennik 500 zł
✅LHTL: pakiet 14 noclegów w centrum wysokościowym – cennik 1999 zł / osobę

Do dyspozycji oddajemy pokoje 1 lub 2 osobowe. Minimalna liczba chętnych = 6.

Air Zone Noclegi
Pokój sypialny w Air Zone

Nasz sztab trenerski: Artur Kozłowski & Henryk Szost – podczas indywidualnej konsultacji pomogą Ci zaplanować bodźce treningowe, które wesprą działanie hipoksji i optymalnie podbiją formę na dzień startu.

Zalety spania w Hipoksji

Spoczynek tak jak spanie na wysokości przez dłuższy czas, może stymulować erytropoezę (proces, w którym powstają czerwone krwinki).
Prawie każdy sportowiec, który używa LHTL, może czerpać korzyści wynikające ze zwiększonej zdolności przenoszenia tlenu. Są to zmiany, których organizm nie osiągnąłby podczas typowego treningu na poziomie morza.

Noclegi w Air Zone realizowane są w indywidualnych pokojach z dostępem do telewizji i internetu.

Symulacja wysokogórska rozpoczyna się o godzinie 20:00 i trwa do godziny 08:00.

Karnety można kupić tu, poprzez aplikacje Gymsteer

więcej informacji udzielimy telefonicznie:

Katarzyna Kornio: +48 793 454 924