Karnet Wysokościowy do AIR ZONE – wejdź z nami na wyższy poziom.

Jakub Zawistowski
Trening wysokościowy to najskuteczniejsza metoda na podniesiene efektów sportowych. Kiedyś, opcja zarezerwowana wyłącznie dla wyczynowców, od teraz dostępna jest bez konieczności dalekich wyjazdów w góry.
Promocyjny KARNET NO LIMIT + ZAJĘCIA GRUPOWE to nasza propozycja miesięcznego ogólnorozwojowego programu treningowego symulującego trening w wysokich górach.

Niezależnie od tego czy jesteś początkującym lub zaawansowanym sportowcem, Air Zone pomoże Ci osiągnąć najwyższą formę, dzięki wykorzystaniu innowacyjnej metody treningowej opartej na stymulacji tlenem oraz spersonalizowanemu podejściu kadry trenerskiej.  Przenieś swój trening na wyższy poziom, oszczędź czas i ciesz się długofalowym efektem.

Przekonaj się, jak bardzo możemy Ci pomóc:

 • Trenujesz skuteczniej: Zwiększysz wytrzymałość, siłę i wydolność 2x szybciej niż w sposób tradycyjny, dzięki treningowi na 2800 m n.p.m
 • Trenujesz mądrzej: Trenując w warunkach wysokościowych, zmniejszysz obciążenie fizyczne przez co odciążysz aparat ruchu
 • Trenujesz na przyszłość: Stymulacja tlenem zwiększy wydajność serca i płuc, wytworzy więcej czerwonych krwinek, zwiększy wydolność tlenową
 • Dłużej i mocniej: zwiększysz próg anaerobowy – będziesz mógł dłużej pracować na najwyższej intensywności
 • Trenujesz dla zdrowia: Obniżysz poziom cholesterolu, spalisz tkankę tłuszczową, poprawisz parametry snu, zredukujesz bóle głowy

KARNET NO LIMIT + ZAJĘCIA GRUPOWE to miesiąc spotkań w małych, 6 osobowych grupach w AIR ZONE, podczas których zrealizujemy trening zgodny z protokołem tzw. przerywanej hipoksji (IHT). Program będzie stanowił intensywny bodziec, który pozwoli na szybsze i bardziej efektywne wykorzystanie czasu treningu. Taka metoda sprawdzi się doskonale wśród zaawansowanych osób pragnących zintensyfikować proces treningowy oraz wśród osób mniej wytrenowanych, u których zajecia w hipoksji dają jeszcze lepszy i szybszy efekt.

Dostępne karnety:

1. KARNET NO LIMIT + ZAJĘCIA GRUPOWE: 539 PLN

Efektywne budowanie formy na zajęcach grupowych w Air Zone. Cztery tygodnie treningów w warunkach wysokościowych poprawią nie tylko Twoją sylwetkę i wydolność, ale także samopoczucie i jakość snu!

Czujne oko trenerów zapewni Ci bezpieczny protokół treningowy. Rozgrzewka i elementy techniczne zostaną przez nich dopilnowane na dwóch treningach grupowych w tygodniu. Ćwiczenia wydolnościowe wykonasz sam w dogodnym dla Ciebie czasie, zgodnie z indywidualnymi wytycznymi od trenera. Gwarantujemy, że: będziesz czuć się lepiej, polepszysz kondycję, poprawisz parametry krwi. Poczujesz różnicę! Karnet ważny jest 1 miesiąc (30 dni):

Otrzymujesz:

 • plan treningowy,
 • dostęp do siłowni
 • dostęp do indywidualnych salek grupowych
 • opiekę trenerów,
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebook,
 • 2h parkingu Free

2. KARNET NO LIMIT: 499 PLN

Jesteś aktywnym sportowcem i szukasz dodatkowego bodźca? Chcesz utrzymać szczytową kondycję w trakcie sezonu, pobić swój rekord lub szybciej się regenerować ? Oferujemy Ci dedykowaną salę treningową, w której ustawimy dowolne parametry tlenowe, zadbamy o wyposażenie Sali w sprzęt najlepszych producentów na rynku. Karnet ważny jest 1 miesiąc (30 dni)

 •  Koszt: 499 zł. Otrzymujesz:
 • dostęp do indywidualnych salek treningowych
 • dostęp do siłowni
Nasza oferta to propozycja zarówno dla zaawansowanych oraz początkujących. Wszystkie zajęcia są skalowalne, a trenerzy pomogą dobrać obciazenia do założonych celów. 

Zajęcia grupowe (pn., śr., czw..) odbywają się zawsze o godzinach:

17.00 i 18:30

Koszt Karnetu Wysokościowego 539 zł – ilość miejsc ograniczona, 1 grupa 6 osób.

>>>KUP TERAZ<<<

O Waszą formę w kameralnych, maksymalnie 6-cio osobowych grupach, zadbają nasi trenerzy:

Jakub Zawistowski (biegi przeszkodowe, OCR, Full Body Workout)

Bartosz Hoffman (trening wytrzymałościowy, siła, fizjoterapia).

Program zajęć*:

 • *Ilość zajęć grupowych jest zależna od skompletowania ilości grup. Godziny mogą ulec zmianie.
 • poniedziałek – Full Body Workout
 • wtorek – Zgodnie z planem treningowym
 • środa – Zgodnie z planem treningowym
 • czwartek Trening wytrzymałościowo-siłowy
 • piątek –Zgodnie z planem treningowym
 • sobota & niedziela – Zgodnie z planem treningowym

Jak zacząć:

 1. Po zakupie karnetu online lub na miejscu w Air Zone Warszawa. Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą i ustalą dogodny termin I-go treningu. Jeśli będziesz mieć dodatkowe pytania, odpowiemy na wszystkie, oprowadzimy Ciebie po Air Zone i zapoznamy z trenerami, którzy będą prowadzić zajęcia grupowe w poniedziałki i piątki.
 2. Każda z grup będzie dopasowana do poziomu sportowego uczestników. Po pierwszym cyklu treningowym czyli 1 miesiącu, zobaczysz ogromną różnicę w treningu, kondycji i samopoczuciu.
 3. Jeśli jesteś osobą z wysportowaną i nie potrzebujesz wsparcia trenerskiego i chcesz realizować trening samodzielnie, będziesz mógł/mogła skorzytać z opcji OPEN, która pozwoli Ci na dowolną liczbę treningów o dowolnej porze, po wcześniejszym umówieniu.
 4. Jeśli szykujesz się do wyprawy w wysokie góry, planujesz udział w maratonie, triathlonie, Ironmanie lub innych, nasz zespół pomoże Tobie i twojemu trenerowi w przygotowaniu optymalnego planu treningowego w warunkach wysokościowych.
 5. Jeśli jesteś trenerem personalnym i chcesz z nami współpracować, przyjdź na bezpłatny trening i poznaj możliwości rozwoju dla Ciebie i Twoich podopiecznych.

Centrum Wysokościowe Air Zone: 

Jesteśmy jedynym centrum wysokościowym w centralnej Polsce. Stworzyliśmy to miejsce z pasji do sportu. Chcemy abyś miał możliwość trenować tak jak dotychczas robili to wyczynowcy, w jedynej takiej przestrzeni w Warszawie. Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną kadrę trenerską, dostęp do fizjologa sportu, dietetyka i fizjoterapeuty.