test
[rev_slider alias=”film1″]

Technologia hipoksyjna
Nr 1 w Polsce

AirZone to rozwiązanie technologiczne, które pozwala na modyfikację składu powietrza atmosferycznego poprzez obniżenie (hipoksja) lub podwyższenie (hiperoksja) procentowego stężenia tlenu. Dajemy możliwość symulacji warunków wysokogórskich w dowolnych przestrzeniach, nie ograniczając przy tym swobody ruchu i komfortu osób korzystających, czego nie zapewniają kapsuły, maski lub namioty. Jesteśmy największym popularyzatorem treningu wysokościowego w Polsce.

Czym jest Zdrowa hipoksja? dlaczego Dlaczego ludzie z gór zdominowali światowy sport?

Aktualności

Jak najlepiej korzystać z treningu w warunkach hipoksji?

Trening w warunkach hipoksji staje się coraz popularniejszy, wciąż jednak musimy przypilnować kilku kwestii, by najlepiej wykorzystać jego moc. Dopiero, kiedy zadbamy o każdy szczegół, możemy być pewni, że wyjedziemy z pobytu w hipoksji zadowoleni. Warto więc korzystać z wymienionych tu wskazówek, by wznieść się na wyżyny treningowych możliwości.

Generator warunków Hipoksji – AIR ZONE® model RYSY 2500

AirZone Rysy 2022 charakteryzuje się mobilnością oraz możliwością wytworzenia warunków wysokogórskich w pojedynczych pomieszczeniach. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie potrzebują wielkopowierzchniowych rozwiązań, a chcą skupić się na wybranej części swojego budynku.

Oswald Rodrigo Pereira i Bartek Ziemski zdobyli ośmiotysięcznik!

W niedzielę 14 maja 2023 r. o godzinie 7:30 czasu lokalnego dwóch Polaków: Bartek Ziemski i Oswald Rodrigo Pereira weszło na ośmiotysięcznik Dhaulagiri (8167...

Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu z Hipoksją

Technologia Hipoksyjna AirZone należąca est już dostępna w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu!

Hotele i Spa z dostępem do gór. Co zmieni hipoksja?

samo przebywanie w warunkach sztucznego niedotlenienia pozwalają zauważyć efekty bardzo szybko. Kilkudniowa wizyta w SPA z hipoksją oznacza między innymi skuteczniejszą redukcję tkanki tłuszczowej i obniżenie masy ciała, poprawę wydolności, lepszy sen, lepsze samopoczucie i możliwość regeneracji.

Jak Hipoksja pomogła zdobyć Kilimanjaro

Jak wyglądały przygotowania w hipoksji przed wyprawą na Kilimanjaro? Czy trening w warunkach symulacji wysokościowej pomaga?

Zdrowa Hipoksja - zastosowanie

Trening i przebywanie na wysokości daje organizmowi zbawienne efekty w postaci zwiększenia siły, wytrzymałości i wydolności organizmu.

Poprzez zmniejszenie saturacji (wysycenia) tlenem krwi i tkanek dochodzi do uruchomienia szeregu reakcji fizjologicznych w organizmie, mających na celu poprawę dostarczania tlenu do organizmu.

Podstawową reakcją jest wytwarzanie w nerkach hormonu erytropoetyny-EPO, który jest odpowiedzialny za zwiększenie produkcji erytrocytów w szpiku kostnym.

Chcemy abyś cieszył się lepszą ogólną kondycją, zwiększoną siłą i wytrzymałością, dlatego daj sobie szansę przygotowując się w centrum wysokościowym AirZone.

 

Sport

Alpinizm

Zdrowie i rehabilitacja

Jedyny polski producent technologii hipoksyjnej

Stwórz własną przestrzeń wysokościową

Inwestycja w instalację AirZone to bezpieczny i innowacyjny sposób na pozyskanie klientów w wielu gałęziach biznesu.

Wydłużenie sezonu lub pozyskanie nowych klientów w hotelu, rozszerzenie oferty sieci fitness, nowoczesne podejście do rehabilitacji w której powrót do sprawności łączy się poprawą parametrów wydolnościowych zamiast ich całkowitą utratą, treningi „wysokogórskie” dla kolarzy, biegaczy, pływaków, triathlonistów, zawodników z gier zespołowych czy też indywidualne realizacje w domach, zabezpieczenia ppoż. to zaledwie kilka obszarów w których inwestor ma możliwość realizacji własnych celów biznesowych.

Z przyjemnością przygotujemy ofertę i podpowiemy jak optymalnie dopasować instalację AirZone do komercyjnego lub prywatnego wykorzystania przez każdego z potencjalnych inwestorów.

ZASTOSOWANIE:

DLA SPORTU

DLA ZDROWIA

REHABILITACJA

Wypróbuj zanim inni będą na szczycie.

Masz
pytanie?
napisz do nas

Skontaktuj się z nami
  Zapoznałam/Zapoznałem się z Polityką Prywatności AIRSPORT sp. z o.o., gdzie znajdują się informacje dotyczące sposobu przetwarzania danych osobowych przez AIRSPORT sp. z o.o. - tj. zostałam/zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do m.in.: wglądu, zmiany, usunięcia, przeniesienia, sprostowania, uzupełnienia oraz ograniczenia przetwarzania danych, jak również o możliwości wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez AIRSPORT sp. z o.o..

  Obowiązek informacyjny znajduje się na stronie Polityka bezpieczeństwa,

  Dane spółki

  AIR SPORT Sp. z o.o. 72-500 Międzyzdroje ul. Ustronie Leśne 13 NIP 986 024 97 03 biuro@airsport.com.pl

  tel.:+48 791 218 828

  ActionZone by AirZone:

  Otwarcie 02.2022

  05-500 Zamienie
  ul. Dawidowska 10
  info@airzone.pl
  tel. 577 300 083